Pas ribashkimit te çiftit më të famshëm vjen menjëher postimi i parë i tyre

U desh që Bona dhe Doni të konfirmonin rikthimin e tyre. Shfaqja e tyre në një event të tillë publik krah njëri-tjetrit mund të merret si një shenjë që ato kanë vendosur që të mos fshihen më nga syri i publikut.

Fillimisht ishte Semi Jaupaj ajo që postoi foton që habiti rrjetin ku duken të tre se bashku krahë njëri-tjetrit. Ndersa Bona ka publikuar së fundmi një foto-album përgjatë mbrëmjes së Sunny Hill ku shfaqet pranë miqve të saj dhe në mes të tyre ndodhet dhe Doni.