Sot është një nga më të preferuarat, a e njihni kush është artistja e famshme shqiptare në foto?

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura dhe një biznes-woman. E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës “Edhe një natë”, në bashkëpunim me Noizyn e cila ka arritur 16 milio shikimee tani.